ZORKO створено, щоб зробити якісне бачення доступним кожній людині та попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях.

В ZORKO на вас чекають:

  • філіжанка запашної кави або чаю;
  • досвідчений, професійний та чуйний персонал;
  • сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє швидко та ґрунтовно обстежити очі та визначити зорові функції;
  • повна інформація щодо стану очей, плану подальшого спостереження та лікування (за необхідності);
  • безпечне відвідування з дотриманням всіх карантинних норм;
  • всі сучасні методи, що використовуються для корекції зору - великий вибір оправ, контактних лінз, оптичних лінз, апаратне лікування зору;
  • найближчим часом запускаємо напрямок корекції нічними лінзами.

До нас ви можете завітати на дитячу консультацію віком від 3-х років.

Інформація про клініку

Ідея створення центру офтальмології та оптометрії ZORKO виношувалась декілька років.

Своєчасне діагностування та лікування вад зору та захворювань очей у людей чи не одне з найбільших завдань сучасної медицини. Адже через очі людина здобуває 80% інформації про навколишній світ.

Завдяки якісному зору дитина формує своє уявлення щодо світу, адаптується до нього та розвивається приносячи при цьому задоволення своїм батькам та родині. До нас ви можете завітати на дитячу консультацію віком від 3-х років.

А чи відчували ви, що коли болить голова, то все «пливе» перед очима?
А чи знаєте, що іноді причиною нестерпного головного болю можуть бути неправильно призначені окуляри? Або ж взагалі відмова від використання окулярів.
Але і це не все. Особливість захворювань сітківки і зорового нерву така, що вони починаються і протікають без вираженого больового синдрому (або і взагалі без нього), безсимптомно. І людина звертається до лікаря коли вже сама потерпає від погіршення зору.

Глаукома, макулодистрофії різних типів викликають невідворотні зміни у сітківці та зоровому нерві і лікарям часто немає чого робити аніж зберігати той залишковий зір, з яким до нього звернувся клієнт.
Але все це можна попередити. Скринінгові методики, що застосовуються нині в офтальмології, розвиток телемедицини робить сьогодні доступність виявлення захворювань очей на доклінічних стадіях. Тоді, коли ще немає навіть ніяких скарг.

Для цього потрібно лише одне – раз на півроку – рік прийти на огляд до спеціаліста, який ретельно все огляне, збереже інформацію у електронній системі та забезпечить спостереження та відстеження динаміки можливих змін стану очей у майбутньому.

Саме для цього ми і створили центр офтальмології та оптометрії ZORKO – зробити якісне бачення доступним кожній людині, попередити серйозні офтальмологічні захворювання на ранніх стадіях, щоб уберегти вас від хірургічних втручань.

ZORKO допоможе вам бачити якісно. Адже якісне бачення це не лише гострий зір.

Напрямки роботи клініки

  • Дитяча офтальмологія

  • Офтальмологія